Titles you rated
Mr. BackRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret DoorRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5