Movies
Ratings
1236
Rio 2Rated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Wild TalesRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 1.5