Movies
Ratings
385
TitanicRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0