Titles you rated
SinnersRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 5.0
CureRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 5.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5