Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0