Titles you rated
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5