Titles you rated
DoctorsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5