Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.5
Born to DanceRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5