Series
Ratings
226
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 0.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 1.5
Sailor Moon SRated ★ 0.5
REBORN!Rated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 0.5
- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 0.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 0.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.0