Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
 
LTNSRated ★ 4.0