Movies
Ratings
1049
Pop RedemptionRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
FameRated ★ 5.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 5.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 5.0
Police AcademyRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 3.0
The DoorsRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
2046Rated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
69Rated ★ 4.0