Series
Ratings
37
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5