Movies
Ratings
518
OppenheimerRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0