Movies
Ratings
361
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
2010: Moby DickRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0