Titles you rated
Now You See MeRated ★ 1.5
MayhemRated ★ 2.5
FargoRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Odd ThomasRated ★ 4.5
AliensRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0