Movies
Ratings
647
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0