Series
Ratings
20
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Turn-A GundamRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0- ミスター味っ子Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Big Windup!Rated ★ 3.0- 七瀬ふたたびRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.0
Power of LoveRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Stay GoldRated ★ 3.5- 홈 드라마!Rated ★ 2.5