Titles you rated
Someday in Zero GravityRated ★ 3.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.0
CLEVATESSRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 2.5
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.0
Tonbo!Rated ★ 3.0- Tonbo! Season 2Rated ★ 2.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
LazarusRated ★ 3.5
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Apocalypse HotelRated ★ 4.5
Once Upon a Witch's DeathRated ★ 2.0