Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0