Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5