Titles you rated
The KingRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0