Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0