Movies
Ratings
57
The Hunger GamesRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Prince & MeRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0