Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 2.5
HavocRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
American GangsterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
In the Line of FireRated ★ 2.5
MacheteRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0