Movies
Ratings
353
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 4.5
Under the Silver LakeRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 1.5
TangledRated ★ 0.5