Movies
Ratings
255
The PiratesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 0.5
MotherRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0