Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
The Idea of YouRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5