Series
Ratings
377
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
The Game CaterersRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Goes CampingRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- 살롱드립Rated ★ 4.0
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
Detective Conan: Police Academy Arc – Wild Police StoryRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0