Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0