Titles you rated
The Final TableRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 2.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 2.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
24Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0