Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Farewell RestaurantRated ★ 0.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5