Series
Ratings
267
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.0