Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0