Series
Ratings
32
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 2.5
24Rated ★ 3.0