Series
Ratings
32
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- 美丘 -君がいた日々-Rated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5- 絶対彼氏 ~完全無欠の恋人ロボット~ 最終章スペシャルRated ★ 3.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- WATER BOYS2Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Best Friends in LoveRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5