Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0