Series
Ratings
286
MIU404Rated ★ 3.5- Urayasu Tekkin KazokuRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.0- シロでもクロでもない世界で、パンダは笑う。Rated ★ 3.0
Absolute Zero Season 4Rated ★ 3.0
The Ship of TheseusRated ★ 4.0- 僕はどこからRated ★ 3.5
KyojoRated ★ 3.5- ニッポンノワール―刑事Yの反乱―Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.0- 은과 금Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
JunichiRated ★ 1.5
VoiceRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
SIGNRated ★ 3.0