Movies
Ratings
156
SwordfishRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 2.5
BurlesqueRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
How to Talk to Girls at PartiesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0