Movies
Ratings
319
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0