Movies
Ratings
827
Old PartnerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5