Series
Ratings
29
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5