Series
Ratings
22
My DearestRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5