Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The TouristRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5