Titles you rated
- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 2.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5