Movies
Ratings
186
RRRRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5
Emma.Rated ★ 2.5