Titles you rated
My NameRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0