Series
Ratings
15
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5