Series
Ratings
34
Digimon AdventureRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5