Movies
Ratings
39
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
Practical MagicRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Madrid, 1987Rated ★ 2.0
Next FloorRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 0.5
The DreamersRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
5 to 7Rated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
Joni Mitchell - Painting With Words & MusicRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 0.5- VatelRated ★ 3.5