Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0